סדנת החזרת ניצוצות נשמה

תהליך אנרגטי שנועד להחזיר את העוצמה והחוזק הרוחני שלנו

כולנו נמצאים במערכות יחסים, חלקן בריאות וחלקן פחות. כל האנשים שאיתם אנו מנהלים מערכות יחסים אינטמיות וקרובות ,כולל ההורים שלנו, הילדים שלנו, אחים ואחיות, גיסות, חמות, כלות, בני זוג מהעבר ומהווה, חברויות אישיות / עסקיות -עם כולם אנו יוצרים באופן לא מודע - קשרים וכבלים. אותם הכבלים, במקרים רבים - מחלישים אותנו, בולמים ולוקחים מהאנרגיה שלנו ובטח שלא משאירים את האנשים סביבנו מהסיבות הנכונות. ניתוק הכבלים יאפשר קשר מתוך אהבה וחופש.
אם חוויתם פעם את התחושה הזו שהגעתם למקום ומשהו באנרגיה ירד, שפגשתם אדם ומשהו בכם התכווץ או שבכלל הרגשתם כאב של מישהו אחר לרוב מצב שכזה יביא אותנו לתחושת תשישות וריקנות וזה לא קורה סתם, יש לכך סיבה אנרגטית רוחנית.

למי מתאימה הסדנה?

אז מה קורה בערב החזרת ניצוצות נשמה?

התהליך האנרגטי שתעברו בסשן עוצמתי בדמיון מודרך נועד להחזיר את העוצמה והחוזק הרוחני שלכם. במהלך החיים האלו ובחיים קודמים קיבלנו ונתנו במודע או שלא במודע חלקים או רסיסים מהנשמה שלנו – מאנרגית החיים. מצב של החלפת חלקיקי נשמה נוצר במצבים ריגשיים ואינטנסיביים, חיוביים או שליליים או במצב של אובדן אדם, הקרבה שלנו עבור מישהו אחר ובמצבים של התעללות ואלימות. כשרסיסי נשמה נלקחו מאיתנו אנו נמשיך לחשוב או להרגיש אנשים שלעיתים כבר לא חלק מחיינו ובכך אנו כבולים אנרגטית עם אותו אדם.

בסדנה נבצע גם ניתוק כבלים אנרגטיים שזהו תהליך שנועד לשחרר קשרים אנרגטיים חזקים שתת המודע שלנו יוצר בינינו ובין אנשים או מקומות מסויימים. בגלל סיטואציות, מערכות יחסים ומקומות שהיינו או שעדיין אנחנו נמצאים שגרמו לנו למחויבות או לחיבור אנרגטי חזק ששואב מאיתנו אנרגיה. מצב שכזה יכול להיווצר גם מול אנשים או מקומות שכבר התנתקנו מהם .הכבלים והחוזים האנרגטיים האלו יכולים גם להיווצר מול אנשים שעדיין נמצאים בחיינו והקשר איתם מרוקן אותנו בצורה קיצונית או שיש להם השפעה לא רצויה עלינו, ובמקרה כזה כשמבצעים ניתוק אנרגטי, הדבר מועיל לקשר שלנו עם אותם האנשים ומאפשר לאנרגיה מולם לזרום בקלות ובפשטות.

בואו להחזיר את הכח חזרה הביתה אל הגוף ולשחרר כבלים אנרגטיים כדי לחיות במלוא העוצמה בהוויה המלאה שלנו - של מי שאנחנו באמת